Video - Nos i Zatoki

Filmy instruktażowe

NeilMed® Sinus Rinse™

PRZED UŻYCIEM PRODUKTU NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ  Z INSTRUKCJĄ!
UWAGA: Po płukaniu należy delikatnie wydmuchiwać każdą dziurkę osobno zaciskając przy tym drugą. Nie należy obu dziurek zatykać jednocześnie.

  •     KROK 1: Umyć ręce. Czystą butelkę napełnić ciepłą, przegotowaną wodą do miejsca oznaczonego przerywaną linią. W przypadku gdy butelka nie posiada linii oznaczającej poziom, wlać wodę do pełna. Można podgrzać butelkę z wodą, aby uniknąć nadmiernego nagrzania wody i rozpuszczenia butelki.
  •     KROK 2: Przeciąć róg saszetki z mieszanką Neil Med i wsypać jej zawartość do butelki. Nałożyć nakrętkę z rurką na butelce, dokładnie zakręcić, a następnie zatkać palcem otwór w nakrętce i wstrząsnąć butelką w celu rozpuszczenia mieszanki.
  •     KROK 3: Stanąć przy umywalce, pochylić się i nachylić głowę. Trzymając usta otwarte i nie wstrzymując oddechu, przyłożyć otwór w nakrętce butelki do dziurki od nosa. Delikatnie ścisnąć butelkę, tak aby roztwór dostał się do nosa i wypłynął drugą dziurką, odpowiada to ½objętości butelki. Nie należy połykać roztworu.
  •     KROK 4: Po zakończeniu płukania jednej dziurki delikatnie wydmuchać powietrze przez nos, aby nie spowodować nadmiernego nacisku na błonę bębenkową. Jeżeli roztwór dostanie się do gardła, należy je wypłukać.
  •     KROK 5: Powtórzyć krok 3 i 4 przy płukaniu drugiej dziurki. Pozostałą ilość roztworu wylać. Przed każdym płukaniem należy zrobić świeży roztwór. Przepłukiwać nos raz lub dwa razy dziennie, albo według wskazań lekarza.

NeilMed® Clearcanal

NeilMed® NasoGel Spray

NeilMed® NasaMist All-in-One

NeilMed® NasaDock

Main Menu x
X