Blog

Zadbaj o swoje zdrowie i najbliższych Ci osób. Zapobiegaj i pomagaj razem z Nos i Zatoki.

 Zapoznaj się z naszymi artykułami i wskazówkami na temat zdrowego nosa i zatok, czyszczenia nosa i zatok, a także irygacji / płukania nosa i zatok.

Wraz z okresem jesienno-zimowym spadek temperatur może spowodować u niektórych osób poranny katar. Na takie przypadłości zaleca się stosowanie NasoGEL ® ! To niekapiący żel na bazie soli fizjologicznej z hialuronianem sodu i aloesem, który doskonale nawilża śluzówkę nosa, likwidując uczucie suchości. Wspomaga także regenerację zniszczonej błony śluzowej nosa. Co więcej, NasoGEL ® pomaga także usuwać uczucie suchości spowodowane nieżytem nosa.

Jesienna pogoda zwiększa ryzyko przeziębień, jak ich uniknąć? SINUS RINSE ™ NeilMed® w saszetkach pomaga skutecznie zwalczyć „lejący” katar i przekrwienie błony śluzowej nosa. Można go stosować u dzieci i dorosłych. Jest dostępny w trzech stężeniach: izotonicznej,  dla dzieci i hipertonicznej.

W sklepie Nos i Zatoki są dostępne wszystkie produkty, które pozwolą na czerpanie ze złotej jesieni jak najwięcej!

Suchość w nosie spowodowana przebywaniem w miejscach, w których jest suche powietrze natęża się w okresie zimowym. Pomieszczenia są wysuszane przez intensywne ogrzewanie, a skutkuje to większym zużyciem wody przez organizm a w następstwie wysuszoną śluzówką nosa i gardła.

 

Na drapanie i suchość w nosie można łatwo zaradzić stosując NasoGEL® czy NasaMist®, które kojąco działają na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Likwidując uczucie suchości i wspomagając regenerację błony śluzowej produkty dostępne w sklepie nosizatoki.pl skutecznie pomagają w nawilżeniu i redukcji ryzyka uszkodzenia czy infekcji.

 

Okres wczesnoletni, czerwiec, to jeden z cięższych miesięcy dla alergików.

Pylą w tym czasie trawy, szczaw, pokrzywa, ale również grzyby mikroskopijne (Alternaria) i pleśniowe (Cladosporium).

Kiedy zmagasz się z uciążliwą alergią ważne jest, aby mieć przy sobie sprawdzony środek, który przynosi Ci ulgę. W przypadku kataru z pomocą przychodzi zestaw do płukania nosa SINUS RINSE ™ . Zestawy do płukania i irygacji są dostępne w wersjach:

Już po pierwszym użyciu, poczujesz świeżość i ulgę w oddychaniu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Main Menu x
X