Sinus Rinse Pediatric Kit – zaprojektowany z myślą o małych dzieciach

Twoje dziecko zmaga się z zatkanymi zatokami? 
Zaprojektowany z myślą o małych dzieciach, zestaw do płukania nosa Sinus Rinse Pediatric Kit pomoże im na nowo oddychać z ulgą. Płukanie delikatnym roztworem soli fizjologicznej i sody oczyszczonej sprawi, że szybko pozbędą się wydzieliny, a uczucie świeżości i komfortu będzie im towarzyszyć na długo.
Sinus Rinse Pediatric Kit Uzupełnienia - zestaw z uzupełnieniami dla dzieci od 2 lat, który w łatwy sposób umożliwia dokładne oczyszczenie nosa i zatok.
Sinus Rinse Pediatric Kit
Sinus Rinse Pediatric Kit to zestaw podstawowy dla dzieci od 4 do 6 lat, który w łatwy sposób umożliwia dokładne oczyszczenie nosa i zatok.
Zestaw uzupełniający Pediatric Kit dla dzieci to 120 saszetek z kojącym roztworem soli fizjologicznej do przemywania nosa. Saszetki Sinus Rinse Pediatric Kit dla dzieci z naturalnym, kojącym roztworem soli fizjologicznej do przemywania nosa. Zestaw uzupełniający Pediatric Kit dla dzieci to 120 saszetek z kojącym roztworem soli fizjologicznej do przemywania nosa. Zestaw uzupełniający Pediatric Kit dla dzieci to 120 saszetek z kojącym roztworem soli fizjologicznej do przemywania nosa. Sinus Rinse 120 Premixed Pediatric Packets Zestaw uzupełniający dla dzieci od 4 do 6 lat

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Main Menu x
X